Vězeňská koule

Přemýšlíte, jak novomanželům originálně předat svatební dar v podobě peněz? Vězeňská koule je jasná volba.

Na objednávku
Kód: KOULE
2 990 Kč
Kategorie: Originální darování peněz
Materiál: Beton
svatebni koule 1
Novinka

Betonová vězeňská koule jako "nosič" daru v podobě peněz. Koule je odlita tak, aby mohl být vnitřek vyplněn kovovými i papírovými penězi.

Z koule je na každou stranu vyveden řetěz, jehož konce lze omotat novomanželům kolem nohou. Jejich úkolem je pak kouli rozbít. Jaké nástroje jim dáte k dispozici, je jen na vás.

Součástí obsahu drobných jsou také dva klíčky k zámkům, které musí novomanželé najít a vysvobodit se (řetěz vede skrz kouli, takže i po rozbití jsou k sobě novomanželé svázáni).

Visací zámky jsou pak zhotoveny s gravírováním jmen nevěsty a ženicha a datem svatby. Kromě daru a zábavy tak mají na památku i dva zámky se jmény, které si mohou libovolně použít.

 

VIDEO - ukázka z rozbíjení v reels na Instagramu

 

Čísla a technická data:

- vnější průměr koule ... 21 cm

- vnitřní průměr koule ... 16 cm (použitelný objem cca 2 litry)

- tloušťka stěny ... 2,5 cm

- váha koule (bez obsahu) ... 4,5 kg

- délka řetězu na každou stranu ... 2,5 m (celkem 5 metrů)

 

Jaký je obsah?

Kovové a papírové peníze kolik chcete - dle objemu koule (ve zhotovené realizaci bylo cca 5.000,- Kč v kovových a zbytek v ruličkách papírové).

 

Jak objednat?

Uvedená cena je zhotovení koule, nezahrnuje obsah. V rámci objednávky do poznámky uveďte, kolik chcete novomanželům věnovat, o tuto částku bude navýšena celková cena. Zajištění peněz a umístění do koule je na mě, vám přijde už hotový dárek.

Zpět do obchodu