Betonové hodiny TRIANGL

Betonové nástěnné hodiny s otvory ve tvaru trojúhelníků.

Varianta
Na objednávku Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Kód: BTRI/30 BTRI/40 Zvolte variantu
2 690 Kč 3 390 Kč od 2 690 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 30 cm, 40 cm
Materiál: Beton
betonove hodiny triangl detail
Různé velikosti Motiv na přání

Rozměry:

  • průměr hodin - 30 cm / 40 cm
  • váha - 1,5 kg / 2,7 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Na zadní straně hodin je připevněn závěs, který slouží pro zavěšení hodin a jako ochrana hodinového strojku. V případě hodin o průměru 50 cm jsou hodiny připraveny na 2 kotevní body. Hodiny lze pověsit na vrut / háček v kombinaci s hmoždinkou (není součástí balení). 

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu