Důležité INFO: Všechny objednávky jsou vyřizovány a odesílány postupně tak, aby byly doručeny k Vánocům. Pokud potřebujete rychleji, prosím o upřesnění v poznámce objednávky. Děkuji za pochopení.

Betonové hodiny LP

Betonové nástěnné hodiny ve tvaru gramofonové desky - odlité tak precizně, že vidíte hudební stopu. Vyberte si svoji oblíbenou kapelu.

Skladem
Kód: BGRAM
1 890 Kč –10 % 1 701 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 30 cm
Materiál: Beton
betonove hodiny lp
Akce Motiv na přání
1 890 Kč –10 %

TIP: Vyberte si vlastní "elpíčko". Budou to Queen, U2 nebo Zagorka? :-)

 

Rozměry:

  • průměr hodin - 30 cm
  • váha - 1,5 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Odstín betonu vzniká již při míchání betonové směsi přidáním pigmentu. Odstíny: černá, červená, zelená, modrá, žlutá, hnědá (dalších odstínů lze docílit mícháním pigmentů).

 

Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Na zadní straně hodin je přilepen rámeček, který slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí balení) a jako ochrana hodinového strojku. 

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu