Betonové hodiny CIHLIČKY

Betonové hodiny poskládané z "cihliček" doplněné o funkční kyvadlo. 

Na objednávku
Kód: 3387
2 690 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 30 cm, 40 cm
Materiál: Beton
betonove hodiny cihlicky
Novinka

Rozměry:

  • šířka ciferníku - 37 cm
  • výška ciferníku (bez kyvadla) - 30 cm
  • váha - 2,1 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2,5 cm

 

Pozn.: Hodiny lze osadit i strojkem bez kyvadla (celková cena o 200,- Kč nižší), nebo o 90° otočit jejich směr (budou vyšší než širší).

 

Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz s kyvadlem. Hodinový strojek zároveň slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí balení).

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu