Doprava ZDARMA na všechny objednávky. Platí pro využití dopravy GLS.

Betonové hodiny 3 ELEMENTY

První nástěnné hodiny z mé dílny kombinující 3 základní elementy - beton, kov a dřevo. 

Skladem
Kód: 3390
3 990 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 40 cm
Materiál: Beton, Beton + dřevo, Beton + kov

Kouzlo těchto hodin krom unikátního designu tkví v tom, že dřevěná obruč je složena ze 12ti kusů. Dvanáct je i kovových kolíků. Tudíž tyto 2 elementy nahrazují označení hodin, čímž tvoří designový prvek s s praktickou funkcí :-)

 

Rozměry:

  • průměr hodin celkem - 40 cm
  • průměr betonového ciferníku - 30 cm
  • váha - 1,5 kg
  • tloušťka hodin celkem - 2,5 cm (dřevěná obruč), 3 cm celkem vč. zavěšení - tzn. hodiny jsou cca 0,5 cm vzdálené od stěny
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Dřevěná obruč je vyrobena ze dvou kontrastních dřevin (např. dub a jasan). Dřevo je natřeno bezbarvým voskem.

 

Kokové "kolíčky" jsou lakovány černým akrylovým lakem, k ciferníku jsou přilepené ze zadní strany a do dřevěné obruče jsou zavrtány. Ta tak drží pevně na svém místě.

 

Na zadní straně hodin je přilepen rámeček, který slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí balení) a jako ochrana hodinového strojku. 

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu