Betonové hodiny MECHOVÉ TROJÚHELNÍKY

Betonové nástěnné hodiny s trojúhelníky ze stabilizovaného mechu.

Varianta
Skladem (1 ks) Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: BMT/30 BMT/40 BMT/50 Zvolte variantu
2 490 Kč od 2 490 Kč –49 % - - až –49 % 1 250 Kč 3 190 Kč 4 190 Kč od 1 250 Kč
Kategorie: Hodiny
Průměr ciferníku: 30 cm, 40 cm, 50 cm
Materiál: Beton, Beton + mech
betonove hodiny mech trojuhelnik interier
Akce Různé velikosti
2 490 Kč od 2 490 Kč –49 % - - až –49 %

Rozměry:

  • průměr hodin - 30 cm / 40 cm / 50 cm
  • váha - 1,5 kg / 2,7 kg / 5,2 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Stabilizovaný mech (norský lišejník) je nalepen do reliéfu připraveného již při odlévání ciferníku. Aby mech co nejdéle vydržel krásně zelený a měkký, doporučuji jej uchovávat pouze v indoorových prostorech, udržovat v relativní vlhkosti vzduchu okolo 45 - 65 %. Zároveň nedoporučuji vystavovat přímému slunečnímu svitu.

 

Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Na zadní straně hodin je připevněn závěs, který slouží pro zavěšení hodin a jako ochrana hodinového strojku. V případě hodin o průměru 50 cm jsou hodiny připraveny na 2 kotevní body. Hodiny lze pověsit na vrut / háček v kombinaci s hmoždinkou (není součástí balení).

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu