Smrkové opálené hodiny BASIC 40 cm

Dřevěné nástěnné hodiny z masivního smrkového opáleného dřeva o průměru 40 cm s označením hodin dle výběru.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: DSOB40/CIS DSOB40/ARA DSOB40/ARA2 DSOB40/ARA3 DSOB40/RIM DSOB40/RIM2 DSOB40/RIM3 DSOB40/IND DSOB40/IND3 DSOB40/IND2 Zvolte variantu
2 890 Kč 3 140 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 140 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 040 Kč 3 040 Kč 3 040 Kč od 2 890 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 40 cm
Materiál: Dřevo, Smrk
drevene hodiny smrk opal cislice rimske
Různé označení času

Rozměry:

  • průměr hodin - 40 cm
  • váha - 1 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,8 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 0,8 cm

 

Dřevěné nástěnné hodiny s masivní smrkové spárovky. Povrch je opálen a vydrásán, následně ošetřen přírodními bezbarvými oleji / vosky, které zvýrazní strukturu dřeva. V případě zájmu je možné před finálním nátěrem dřevo ještě nabarvit různými mořidly, aby výsledný produkt co nejvíce "pasoval" k vám domů.

 

Číslice či indexy znázorňující čas jsou dřevěné, barvené (nejčastěji na černo, ale na přání lze i jiný odstín) a na ciferník ručně dolepené.

 

Na zadní straně hodin je přilepen rámeček, který slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí dodávky) a jako ochrana hodinového strojku. Vzdálenost ciferníku od stěny je cca 0,8 cm.

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz (je částečně zahlouben v ciferníku).

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru přímo na vašem ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, gravírované motivy, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie je ilustrační (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu