Doprava ZDARMA na všechny objednávky. Platí pro využití dopravy GLS.

Betonové hodiny TERRAZZO GLASS 50 cm

Betonové nástěnné hodiny o průměru 50 cm s kousky skla zabetonovanými do povrhu. Jakou si vyberete barvu?

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: BTG50/CIS BTG50/ARA BTG50/ARA2 BTG50/ARA3 BTG50/RIM BTG50/RIM2 BTG50/RIM3 BTG50/IND BTG50/IND2 BTG50/IND3 Zvolte variantu
3 390 Kč 3 640 Kč 3 590 Kč 3 590 Kč 3 640 Kč 2 590 Kč 2 590 Kč 3 540 Kč 3 540 Kč 3 540 Kč od 2 590 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 50 cm
Materiál: Beton, Beton + sklo
04 cifernik se sklenenymi broky
Různé označení času Motiv na přání

Rozměry:

  • průměr hodin - 50 cm
  • váha - 5,2 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Nástěnné betonové hodiny s terrazzo efektem vytvořeným ze skleněných střepů (povrch je důkladně obroušen, aby nedošlo ke zranění). V nabídce je široké spektrum barevných odstínů, které je možné také kombinovat. Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Číslice či indexy jsou dřevěné, barvené (nejčastěji na černo, ale na přání lze i jiný odstín) a na ciferník ručně dolepené.

 

Na zadní straně hodin je přilepen rámeček, který slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí balení) a jako ochrana hodinového strojku. 

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu