Betonové hodiny SNĚŽKA MECH 40 cm

Betonové nástěnné hodiny o průměru 40 cm s mechovým reliéfem Sněžky a označením hodin dle výběru.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: BSM40/CIS BSM40/ARA BSM40/ARA2 BSM40/ARA3 BSM40/RIM BSM40/RIM2 BSM40/RIM3 BSM40/IND BSM40/IND3 BSM40/IND2 Zvolte variantu
2 890 Kč 3 140 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 140 Kč 3 090 Kč 3 090 Kč 3 040 Kč 3 040 Kč 3 040 Kč od 2 890 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 40 cm
Materiál: Beton, Beton + mech
betonove hodiny snezka mech interier
Různé označení času

Rozměry:

  • průměr hodin - 40 cm
  • váha - 2,7 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Stabilizovaný mech (norský lišejník) je nalepen do reliéfu připraveného již při odlévání ciferníku. Aby mech co nejdéle vydržel krásně zelený a měkký, doporučuji jej uchovávat pouze v indoorových prostorech, udržovat v relativní vlhkosti vzduchu okolo 45 - 65 %. Zároveň nedoporučuji vystavovat přímému slunečnímu svitu.

 

Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Číslice či indexy jsou dřevěné, barvené (nejčastěji na černo, ale na přání lze i jiný odstín) a na ciferník ručně dolepené.

 

Na zadní straně hodin je přilepen rámeček, který slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí balení) a jako ochrana hodinového strojku. 

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu