Doprava ZDARMA na všechny objednávky. Platí pro využití dopravy GLS.

Betonové hodiny COLOR 50 cm

Betonové nástěnné hodiny v odstínu dle přání o průměru 50 cm s označením hodin dle výběru.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: BCOL50/CIS BCOL50/ARA BCOL50/ARA2 BCOL50/ARA3 BCOL50/RIM BCOL50/RIM2 BCOL50/RIM3 BCOL50/IND BCOL50/IND2 BCOL50/IND3 Zvolte variantu
3 390 Kč 3 640 Kč 3 590 Kč 3 590 Kč 3 640 Kč 2 590 Kč 2 590 Kč 3 540 Kč 3 540 Kč 3 540 Kč od 2 590 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 50 cm
Materiál: Beton
betonove hodiny color
Různé označení času Různé odstíny

Rozměry:

  • průměr hodin - 50 cm
  • váha - 5,2 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Odstín betonu vzniká již při míchání betonové směsi přidáním pigmentu. Odstíny: černá, červená, zelená, modrá, žlutá, hnědá (dalších odstínů lze docílit mícháním pigmentů). Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Číslice či indexy jsou dřevěné, barvené (nejčastěji na černo, ale na přání lze i jiný odstín) a na ciferník ručně dolepené.

 

Na zadní straně hodin je připevněn závěs, který slouží pro zavěšení hodin - hodiny o průměru 50 cm jsou připraveny na 2 kotevní body (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou - není součástí balení).

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu