Doprava ZDARMA na všechny objednávky. Platí pro využití dopravy GLS.

Betonové hodiny BETONOVÉ TROJÚHLENÍKY

Betonové nástěnné hodiny s trojúhelníky z betonu v odstínu dle výběru.

Varianta
Na objednávku Skladem Na objednávku Zvolte variantu
Kód: BBTR/30 BBTR/40 BBTR/50 Zvolte variantu
2 490 Kč 3 190 Kč 4 190 Kč od 2 490 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Průměr ciferníku: 30 cm, 40 cm, 50 cm
Materiál: Beton
betonove hodiny trojuhelniky beton
Různé velikosti

Rozměry:

  • průměr hodin - 30 cm / 40 cm / 50 cm
  • váha - 1,5 kg / 2,7 kg / 5,2 kg
  • tloušťka ciferníku - 1,2-1,5 cm
  • vzdálenost ciferníku od stěny - 2 cm

 

Motiv trojúhelníků je realizován dolitím betonu jiného odstínu do připraveného reliéfu z první fáze odlévání. Touto technikou lze připravit i jiné motivy na přání. "Dolitý" beton může být v jiných odstínech. Povrch betonového ciferníku je ošetřen neviditelným impregnačním nátěrem. Ten zajišťuje nejen vyšší pevnost a celistvost povrchu, ale zároveň pomáhá snadnější údržbě ciferníku.

 

Na zadní straně hodin je připevněn závěs, který slouží pro zavěšení hodin a jako ochrana hodinového strojku. V případě hodin o průměru 50 cm jsou hodiny připraveny na 2 kotevní body. Hodiny lze pověsit na vrut / háček v kombinaci s hmoždinkou (není součástí balení).

 

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

 

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru vhodných pro daný průměr ciferníku.

 

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, různé kresby, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.


Poznámka: Fotografie nástěnných hodin jsou ilustrační z mých přechozích realizací (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů a informací, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.

Zpět do obchodu