Akáciové hodiny "GRAVÍROVÁNÍ"

Hodiny z masivního akáciového dřeva s gravírovaným motivem na přání.

Průměr ciferníku
Můžeme doručit do:
4.1.2023
Na objednávku
Kód: DA2/GRA
2 290 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Materiál: Dřevo - akácie, Dřevo
drevene hodiny akat ciste
Na objednávku Různé velikosti Odstín dřeva na přání

Poznámka: Fotografie je ilustrační (finální výrobek se liší dle velikosti hodin, materiálu a jeho struktury, apod.).
Více tipů, jak vybrat hodiny naleznete v mém návodu.


Motiv na hodinách je v případě jednodušších motivů gravírován ručně, složitější - například fotografie, jsou zhotovené pomocí laserové gravírky. Napište, jaký motiv chcete, následně připravím vizualizaci a po jejím schválení je čas na výrobu. 

Tloušťka ciferníku je 1,8 cm. Povrch je ošetřen přírodními bezbarvými oleji / vosky, které zvýrazní strukturu dřeva. V případě zájmu je možné před finálním nátěrem dřevo ještě nabarvit různými mořidly, aby výsledný produkt co nejvíce "pasoval" k vám domů.

Číslice či indexy jsou dřevěné, barvené (nejčastěji na černo, ale na přání lze i jiný odstín) a na ciferník ručně dolepené.

Na zadní straně hodin je přilepen rámeček, který slouží pro zavěšení hodin (vrut nebo háček v kombinaci s hmoždinkou) a jako ochrana hodinového strojku. Vzdálenost ciferníku od stěny je cca 0,5 cm.

Hodiny pohání kvalitní hodinový strojek s tichým chodem UTS Quartz.

Ručičky jsou kovové, nejčastěji černé, případně některé typy bílé, stříbrné či zlaté. Na přání lze rovněž obarvit. Na fotce je ukázka, v průběhu doladění výroby zašlu typy ručiček k výběru.

Průměr ciferníků a jejich váha:

  • 30 cm - váha cca 0,75 kg
  • 40 cm - váha cca 1,3 kg
  • 50 cm - váha cca 2,1 kg

TIP: základní hodiny lze "dozdobit" na přání jinak - viz varianty zdobení. Případně také lze umístit firemní logo, gravírované motivy, apod. Finální cena dle požadovaného dekoru.

Zpět do obchodu