Příjem nových objednávek pokračuje :)

Jedeme na Dyzajn market!

05.10.2021

Je to zhruba rok, co jsem odlil svoje první betonové hodiny. Za ten rok se stalo mnoho událostí, dobrých i špatných. Z těch záležitostí k úsměvu, pojďme začít moji cestou na Dyzajn Market. První hodiny dnes visí v mé dílně na okraji Vrchlabí. V průměru mají okolo 27 cm a váží přes 3,5 kg. Dnes bych při stejné váze zvládl průměr okolo 45 cm. O velikostech a váze se ale rozepíšu jindy.

Po jarním získání ocenění Krkonoše originální produkt se mi naskytla příležitost účasti na několika trzích a jarmarcích. Zásadní pro mne byl rozhovor s kolegou prodejcem na pouti v rodném Vysokém nad Jizerou (určitě doporučuji návštěvu, nejen pouti ale samotného města, ten výhled na Krkonoše je famózní). Původně jsem chtěl do Prahy na výstaviště zavítat až příští rok, ale zmíněný soused ve stánku mě přesvědčil, ať to zkusím ještě letos. Že prý se tam hodím víc, než na pouť. 

Tak jsem to zkusil a hle, povedlo se. Vybrali mě. 30. a 31.10.2021 vezu hromadu betonu do Prahy. Uvidíme, jak to celé dopadne. Poslední rok mě přesvědčil o tom, že překvapení na tebe čeká za každým rohem. A pokud chce člověk začít další kapitolu života, musí jít překvapením na proti.

Martin 
 
První nástěnné hodiny na zkoušce v interiéru.
První nástěnné hodiny na zkoušce v interiéru.
Takové byly začátky tvorby, velká improvizace.
Takové byly začátky tvorby, velká improvizace.