Doprava ZDARMA na všechny objednávky. Platí pro využití dopravy GLS.

Reklamace

1. Adresa pro zaslání reklamovaného zboží

Martin Plůcha
K.J. Erbena 570
543 03 Vrchlabí
Česká republika

 

2. Reklamace poškozeného zboží přepravcem

2.1 Důležité upozornění! V případě podezření na poškození zboží přepravcem, prosíme, zásilku NEPŘEBÍREJTE! Takové poškození vzniká při zásadní destrukci obalu, např. proražení vnější vlnité lepenky i ochranné fólie, kdy i nejlepší vypolstrování nemusí zabránit poškození zboží.

2.2 Případné zjištěné závady zapište do dokladu přepravce (důvod nepřevzetí: podezření na poškození zásilky).

2.3 Jestliže nastane situace, kdy je obal nepoškozený, ale zboží uvnitř obalu je poškozené, neodkladně přepravce a nás kontaktujte. V případě pozdější reklamace má dopravce právo Vaši reklamaci zamítnout pro nedostatek důkazů o vzniku škody. 

2.4 Škodu nahlaste přímo dopravci a zároveň mu zašlete fotodokumentaci (obaly, poškozené zboží,...). Nás prosím o vzniku škody i průběhu řešení informujte. V případě, že dopravce převezme zodpovědnost za poškození a uhradí škodu, rádi vám poté vyrobíme nový výrobek.

2.5. Na reklamace nahlášené později než 2 dny od data doručení zásilky nebude brán zřetel.

 

3. Reklamace vad zboží v záruční lhůtě

3.1 Pro uplatnění reklamace na vady zboží, které vzniknou v zákonem stanovené záruční lhůtě 24 měsíců ode dne zakoupení zboží, doporučujeme využít reklamačního formuláře, který vám na vyžádání zašlu e-mailem.

3.2 Pokud kupující nevyužije formulář, pak doporučujeme využít email s popisem vad zboží, jak se projevují, popřípadě přiložením fotografií. To vše ještě předtím, než nám zboží zašlete. O dalším postupu Vás budeme neprodleně informovat.

3.3 Pokud si nejste s jakoukoli závadou zboží jisti, neváhejte a kontaktujte nás, na každý Váš dotaz budeme reagovat.

3.4 V případě, že reklamační formulář využijete, zašlete reklamované zboží společně s vytištěným a vyplněným formulářem na naši korespondenční adresu. Do formuláře, prosím, uveďte popis závady, případně jak se závada projevuje. Zboží posíláte i v případě reklamace na své náklady. Zásilky zaslané jiným způsobem nebudou převzaty prodejcem. V případě oprávněné reklamace, bude zákazníkovi tato suma zpětně uhrazena.

3.5 O doručení reklamovaného zboží Vás budeme informovat.

3.6 V zákonem stanovené lhůtě 30 dní (platí pro fyzické osoby nepodnikatele, nákup bez IČ), Vaši reklamaci vyřídíme. O výsledku Vás budeme informovat zprávou na základě údajů z Vaší objednávky, popřípadě údajů z reklamačního formuláře. Zpravidla dostane zákazník vyjádření ve formě zprávy na email.

3.7 V případě neuznané reklamace, bude zboží odesláno zákazníkovi. Cenu přepravy v takovém případě hradí opět zákazník, nikoli prodejce. O tomto postupu bude zákazník informován emailem ještě před odesláním zboží od prodejce zákazníkovi.

3.8 Neuznání reklamace může mimo jiné nastat z podstaty chybné manipulace, hrubého zacházení, nepřiměřeného užívání a z toho vyplývajícího opotřebení, mechanického poškození.

3.9 V případě uznané reklamace se pokusíme o co nejrychlejší nápravu a takovou náhradu (oprava, výměna poškozené části, výměna celého výrobku - dle jednotlivých zjištění), aby byl výrobek ve 100% stavu a zákazník spokojen.

3.10 Proplacení finančních prostředků souvisejících s oprávněnými reklamacemi realizujeme výhradně platbou na účet zákazníka vedený v České republice v CZK. Jiná forma proplácení není možná.

Zpět do obchodu